Skip to content

Pouto krve

Duben 8, 2012
tags:

Pouto krve hrálo v historii vždy významnou roli, a to i v dobách, kdy lidé neměli ponětí o genetice. Už tehdy však naši předci chápali význam krve jako tekutiny nezbytné pro uchování žití, kdy její přílišná ztráta znamená konec života, a to nejen konkrétního lidského jedince. Pouto krve tudíž zcela logicky přešlo do posvátně mýtických základů všech starověkých světonázorů. Stalo se jednou z nosných idejí kmenových a národních společenství, kdy vytvářelo sounáležitost a umožňovalo těmto celkům přežít.

Prvně na pouto krve zaútočily monoteistická náboženství, kdy se pospolitost „pokrevní“ začala nahrazovat vírou ve stejného boha. Již tehdy začínal plíživý útok globalizace, kdy uzurpátorům moci byla národní (kmenová) společenstva malá a na základě despotických pouštních náboženských ideologií se snažili vytvářet nadnárodní říše. Náboženství, které potlačovalo pokrevní sounáležitost umožňovalo vládnout úzké skupince obyvatelstva nad příslušníky mnoha národů, a to na základě údajné vyvolenosti Bohem. V Evropě došlo k boji mezi orientálním cizorodým pojetím společnosti a na národních principech založených útvarech, který skončil určitým kompromisem a patem s pod povrchem doutnajícími konflikty, jež občas zažehly plameny válek a revolucí.

Po staletích boje začala síla víry v  semitského Boha ochabovat a v 19. a na začátku 20. století se mohlo zdát, že národní princip nastupuje vítězné tažení. Byl to však jen zachvěv, kdy se na obzoru již objevovaly nové odnárodněné ideologie. Na rozdíl od dřívějška neschopné žádného kompromisu a možná ještě více s náboženským zápalem se zaklínající ve víru v nereálně utopický ráj na zemi. A ve jménu přetrhání posvátného pouta opět tekla krev na bojištích a popravištích proudem. Lidé plundrovali země svých předků a zanechávali neradostné dědictví svým dětem, pouto k předchozím i budoucím generacím ochablo.

Nejinak je tomu u dnešní multikulturní ideologie. Národní sounáležitost je již prakticky rozbita a tak se přechází k nižší jednotce spojené krví, a tou je rodina. Jsou propagované různé nepřirozené svazky, rodiny rozbíjeny prosazováním materialistického egoismu, děti odcizovány rodičům. Mystické pouto krve je však v lidech zakořeněno pevně a jistě svede ještě mnoho bitev za své udržení při životě. Bez něho by totiž lidstvo vykrvácelo. Uvědomme si tedy jeho sílu a potřebu. Nutnost ctění odkazu naší společné krve.

Reklamy
komentáře 2 leave one →
 1. Wolos permalink
  Duben 9, 2012 9:15 am

  „Obávám se tedy (pokud se poučíme z historie) že “elity” jsou ta největší kurva. Pracujme tedy na tom, aby ony “elity” neměli možnost znovu zopakovat to,co tolikrát v historii dokázaly-zradit vlastní obec.“

  Souhlas, ale dokud v rukách nemáš páky, těžko zabraňovat… Jsem spíše za to, obnovit vlastní, pohanské elity (šlechtu). Bylo by z čeho brát. Tím pak můžeš začít omezovat ty stávající a postupně je nahrazovat vlastními.
  Ty staré („černá šlechta“, plus další nadnárodní šlechtické a panovnické domy mimo Itálii), prorostlé s Římem, jsou silně katolicizovány, jejich identita je se svatopetrským stolcem velmi spjatá. Ovšem, jeden případ ukazuje, že víra je jim spíše nástrojem k ovládání davů, než něco, za co by se nutně museli prát do konce:

  imám Yahya Sergio Yahe Pallavicini
  http://www.mediterraneosur.es/prensa/pallavicini_yahya.html

  Z mých zjištění černá šlechta ovládá jmenování nebo obsazování klíčových míst v katolické církvi (a je dost možné, že přímo od počátku stála za jejím vznikem – existuje fenomén takzvaných „papežských rodin“), a podobně se teď může snažit činit tak v sunnitské větvi islámu, ale bude to mít složitější, protože ten není centralizován (s výjimkou rektorů islámských universit, jako je třeba věhlasná Al-Azhar v Egyptě nebo podobných pro islám významných institucí).

  A Británie je předzvěstí, kam to může vést dále:

  http://www.zimbio.com/Sayeeda+Warsi/articles/tm0WTONR7uL/UK+adds+more+Muslims+House+Lords

  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/132688-arcibiskup-z-canterbury-povazuje-za-nutne-prijmout-prvky-islamskeho-prava.html

  Obec a její zájmy je také především nutno řádně definovat. Vsadím se, že žádný pohan nějaký dlouhodobý koncept a svoje zájmy (ano POLITIKA :))) ) definované příliš nemá, aby bylo jasné, co se vlastně zrazuje, a co naopak věc podporuje.
  A proč to? Protože nechci sdílet osud ani Polabských slovanů zlomených vojensky a asimilovaných do „východních Němců“ (podobně pak podobný osud germanizovaných korutanských Slovanů – dnešních Rakušáků), ani osud vyhlazených starých Prusů, ani osud Lužických Srbů, které Němci asimilují metodou „pomalu vařené žáby“ (rušení škol, a tím i omezování lužické srbštiny, vysidlování z pásma uhelných zásob ap.) dodnes.

  Nyní se tento staletý nápor nasměroval na nás (Žižka a obrozenci obstáli, tak nás pošimrali nacismem, zdevastovali komunismem, a nyní to zkouší znovu), a knížátko se svými blízkými se snaží seč můžou, už abychom byli opět plnohodnotným protektorátem, a benešovy dekrety zrušeny.

  viz:

  „Vedení spolků odsunutých Němců stupňuje po svých 62. sudetoněmeckých dnech v Augsburgu v červnu 2011 drzé provokace proti České republice. Je to zejména požadavek na prezidenta Václava Klause, aby se odsunutým Němcům omluvil za tzv. minulá příkoří. Rok 2012 nebo rok 2013 by prý měl český prezident vyhlásit jako rok sudetských Němců.“

  „Odmítáme německé revanšistické provokace proti České republice. Rozhodně se stavíme proti jednání mezi předsedou vlády spolkové země Bavorsko Horstem Seehoferem a předsedou vlády České republiky Petrem Nečasem v Bavorsku, v Praze v roce 2010 a opět v Praze v roce 2011, která se týkala neoprávněných požadavků spolků odsunutých Němců. Tato jednání byla využita vedením spolků odsunutých Němců pro záměry tajně konzultované s Petrem Nečasem. Mluvčí Sudetoněmeckého krajanského sdružení Bernd Posselt byl členem bavorské zemské vládní delegace v Praze v roce 2010. Vláda Petra Nečase jej fakticky legalizovala jako partnera pro jednání.“

  Klub českého pohraničí
  http://www.klub-pohranici.cz/

  „Nebude trvat dlouho a česká armáda se změní v něco, co se svojí velikostí, prestiží i zaměřením prakticky nebude moc lišit od protektorátního vládního vojska,“ pronesl na adresu Vondrova resortu a jím řízené armády pro ParlamentníListy.cz bezpečnostní expert Jan Střelka.

  http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/vlada/Armada-velikosti-protektoratniho-vladniho-vojska-Uz-za-dva-mesice-212921

 2. Duben 8, 2012 10:56 pm

  Osobně bych ono „pouto krve“ nepodcen’oval…. Historie nás může poučit, jak dopadly kultury, které „pouto krve“ nerespektovaly. Podívejme se třeba na Perskou říši: Peršané a Médové byli výkvět východní Árijské větve. Díky svazkům persko-médské aristokracie s Semity z Babylonu, Sýrie a dalších zemí, se stalo to, co pozorujeme (pokud otevřeme oči) i v dnešní Evropě. Tedy „elity“ se měsí první s „elitamy“ z jiného civilazačního okruhu. Obávám se, že degenerace přichází „z hora“. Tedy v našem kontinentu se tak děje. Historie se opakuje, totéž se stalo Římanům. Na to nění potřeba dumat nad tím, co psal Evola, sám baron z sicilské šlechty, ten musel vědět o degeneraci elit své…. Ovšem pozor, podíváme-li se i na neevropské kultury, například na „Native Americans“ nebo na Austrálce, vidíme, že ten zhoubný rozklad může přijít i „zdola“: Chlasst, drogy, bedny a sociální dávky, které devastují kdysi velice svébytné kultury. Totéž se může stát i nám. Víte, zrovna čtu zajímavou knihu o Druhé Punské válce (Maximus kontra Hanibal). Kartaginské vojsko byla doslova „rasová sebranka“ ze všech koutů Středomoří: Fénická (Semitská šéfácká vrstva-nepřimoná vám to něco?!) generalita, dále iberští, numidští, keltští a lybijští žoldnéři. Na druhé straně obránci Republiky: Římané a Italičtí a Řečtí spojenci (v Jižní Itálii a na Sicílii byly velmi rozšířené řecké kolonie). Sicilští a Italští (plus třeba Massílie) Řekové si velmi dobře uvědomovali, že Řím je jim kulturně a nejspíš i „poutem krve“, mnohem blíže, než multikulturní a multirasové (pod semitskou vládnoucí vrstvou) Kartágo. Naprostá vyjímka byly tehdy Syrakusy. Všechna (téměř) řecká města na Sicílii. se přidala logicky na stranu Římské republiky. Kromě Syrakus. A to je právě ta nelogika, která mě u Řeků občas překvapuje…. Syrakusy (napříkad za tyrana Dyonýsia I.) byly vždy nepřítelem Katrága. Říká se, že ve stejný den, kdy pevninští Řekové porazili Peršany u Salamis (Themistokles), sicilští Řekové porazili Kartágo (spojence Persie) u Hymery, právě pod vedením Syrakus.
  Jak je tedy možné, že o nějakých stotřicet let později, se právě Syrakusané ( a Korinth) postaví na stranu odvěkého nepřítele (včetně geniálního Archimeda)?! Myslím (můj osobní názor), že jde právě o zradu „elit“, tedy těch slavných aristokratů, oněch „vyšších“ vrstev.
  Obávám se tedy (pokud se poučíme z historie) že „elity“ jsou ta největší kurva. Pracujme tedy na tom, aby ony „elity“ neměli možnost znovu zopakovat to,co tolikrát v historii dokázaly-zradit vlastní obec.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: