Skip to content

Čas změny

Leden 16, 2012
tags:

Doba ve které nyní žijeme, vyvíjí na jednotlivce čím dál větší tlak, přičemž dle mého názoru je tohle záměr systému, který tak kalkuluje s tím, že lidé nebudou řešit věci podstatné nýbrž záležitosti konzumu. Reklamy nás dnes a denně masírují, jsme zaplavováni mediální masáží, co všechno nutně potřebujeme k životu, že bez nejnovější LCD televize, bez nového modelu auta, bez značkové kosmetiky, bez úžasně výhodného úvěru a dalších sraček se prostě neobejdeme a náš život tím pádem bude prázdný a nenaplněný.

Mnoho lidí tomuto tlaku podléhá, mají prostě potřebu jít s davem a dobou a být ,,in‘‘. A mnoho lidí na to také nakonec doplatí a ocitne se v nekonečné spirále půjček, hypoték a je semleto novým odvětvím průmyslu zvaným vymáhání pohledávek, který je schopen člověka kvůli korunovému nedoplatku oholit o měsíční výplatu. Žijeme také ve velké éře demokracie, humanismu a multikulturalismu, kdy jsou si údajně všichni lidé rovni a všichni mají stejná práva.Je tomu skutečně tak? Při bližším pohledu musí jasně vyjít najevo, že jsou rovní a rovnější, a pak ještě novodobá elita, kterou nazývám nejrovnější. Lidé byli degradováni na čísla v systému a mají hlavně plnit roli poslušného stáda ovcí. Dle mého názoru dosáhla vláda demokracie svého zenitu a stala se absolutně prázdným pojmem, který slouží spíše jako záštita k tunelování státních rozpočtů a k ochraně neschopných a jiných rádoby spoluobčanů. Vláda demokracie se dostala do pozice, kdy chrání práva a nároky menšin bez ohledu na jejich přínos společnosti, ohánějíc se jakýmsi vyšším mravním principem.  Je nám z velkých západních demokracií vyčítán náš vztah k menšinám a přistěhovalcům, je nám předhazováno, že jsme rasistická země a že terorizujeme cikány. Zvláštní je tenhle pohled ze zemí, kde mají s těmito menšinami obrovské problémy a vydávají miliardy ročně na dávky pro nepracující přistěhovalce. Myslím, že tohle je jedna z mála věcí, za kterou můžeme být rádi, za to, že zde nemáme zatím takové problémy jako například ve skandinávských zemích, kde např. v Norsku policie zamlčuje a falšuje údaje o kriminalitě přistěhovalců. Doufám, že tahle doba zde nikdy nepřijde…

Pokud tedy jedinec odolá všem těmto pastím a nástrahám, prohlédne a nechce mít s tím vším nic společného, tak si zákonitě musí položit otázku: jak dál? Kudy vést další kroky, kam směřovat svůj život? Zůstat osamělým ostrovem nebo hledat podobně smýšlející? A vzhledem k tomu, že je člověk tvor sociální, tak povětšinou hledá sobě podobné. Myslím, že pomalu nastává začátek konce naší moderní společnosti v podobě, jak ji známe. Nastává konec éry pseudohumanismu a prázdných slov. Nastává čas, kdy člověk člověku bude vlkem víc než kdy jindy, a to nemyslím z křesťanského pohledu, nýbrž v pravém významu tohoto rčení. Od vlků se můžeme v mnohém poučit. Lidé a vlci mají k sobě blíž než si může kdo myslet.

Jako jednu z mála cest já osobně vidím návrat ke kmenovým spolkům či klanům, ať už rodinným či tvořeným lidmi sdílejícími stejné hodnoty a bohy, kdy by nějaká forma státu byla řízená radou nejmoudřejších ze všech klanů. Chceme-li zachovat evropské dědictví je tohle jedna z mála voleb které se nabízí. Jinak budeme semleti náporem hord uctívačů nejrůznějších proroků a falešných mesiášů, kteří s námi nebudou mít slitování. Buď se jim postavíme tady a teď, nebo veškerá moudrost a odkaz staré Evropy bude rozdrcen na prach multietnickým šílenstvím, které se ve své svaté pseudohumanistické víře neštítí zničit vše, co zavání starými obyčeji a zvyky našeho lidu. Zde je totiž Evropa, byla a snad i bude. Zde není poušť Sinajská ani Mojžíšovy hory, kde by nám falešný prorok zjevil desatero přikázání. My nejsme vyvolený národ. My jsme evropské národy, i když mnoho mezi sebou smíchané, ale stále indoevrospké a v tom je naše síla!

Tenhle článek bez ohledu na výhrady, které k němu budete mít berte jako výzvu. Výzvu pro všechny, kteří mají srdce plná vzdoru a odporu. Zvažte své možnosti a zapojte se jakoukoliv formou do boje proti současnému systému a zřízení!  Je nejvyšší čas na změny protože může být i hůře.

Ron McVan – Nářek Válečníka

Nech je spát, velký Wotane!

Ty, kteří neví nic. Ty, kteří se ničeho neodváží.

Oheň uvnitř jejich árijské duše dávno vyhořel.  

Bez kormidla se zmítají

Postrádajíce odvahu předků

Průměrnost nikdy neporozumí Tvému volání

Ano – nech je spát!

Bezohlední, vypočítaví, zbabělí

Jak slepí jsou k zákonům přírody

Ani pravda s nimi nehne

Ani pýcha jim podobných

To nejsou lidé

Jsou to jen mechanické stíny

Oživené v hranicích prázdného věku bez kořenů!

Ano – oni spí, oni spí.

A když dobří umírají v boji za svobodu,

Oni spí v rukou svírajíce přesýpací hodiny života

A beze studu klekají před cizími bohy,

Na světě, který si nezasloužili

Na tomto světě,

Který kdysi znal

Tolik Zlatých Věků.

(výňatek z díla Temple of Wotan)

Reklamy
komentáře 3 leave one →
 1. Eva Pavlíčková permalink
  Leden 19, 2012 1:16 pm

  Zdravím,
  zaujaly mě Vaše stránky.
  Provozujeme internetový obchod s přírodními matracemi.
  Rádi bychom s Vámi navázali spolupráci.
  Za to nabízíme jednu z těchto odměn:
  – malou pozornost jako dárek,
  – slevu na náš sortiment,
  – možnost vydělávat s námi a zapojit se do partnerského programu.
  Pro více informací mě prosím kontaktujte na e-mailu: eva.pavlickova@nejfuton.cz nebo telefonním čísle: 420 513 035 254.

 2. p.p permalink
  Leden 17, 2012 7:07 pm

  Jj, a kdo se vzbudí, musí stoupat vzhůru. Co nekvete, to odkvétá.

 3. Myslič permalink
  Leden 16, 2012 5:12 pm

  Velmi pěkně to McVan napsal. Kdo se probudit má, ten se probudí. Kdo se nechce vzbudit, nevzbudí se…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: