Skip to content

Projekty

Červen 8, 2011

1) Zmapování duchovních míst „znásilněných“ křesťanstvím.

Každý určitě zná ve svém okolí krajinný prvek, kde se nachází nějaký kostelík či kříž a přitom má pohanský název nebo předkřesťanskou historii. Naším cílem je zmapování podobných míst a poukázání na fakt, že byla přivlastněna si cizí monoteistickou vírou. Shromážděné informace by byly dále publikovány a postupně by se tyto prostory mohly opatřit informačními cedulemi poukazujícími na skutečný význam daného místa apod. Cílem je seznámení širší veřejnosti se skutečnou historií údajně posvátných křesťanských center i celkově našich zemí. Křesťané nám vykáceli posvátné háje, zbořili modly a pronásledovali naší víru. Nebojme se na to upozornit!

Reklamy
komentářů 7 leave one →
 1. Mart permalink
  Červenec 11, 2011 10:12 am

  Zdravím, myšlenka zmapovat posvátné místa se mi líbí a výsledek by mohl být užitečný. Rád s tím pomohu. Jsem nejvíc na Facebooku k zastižení – Martin Mart Chejstovský

 2. Červen 27, 2011 6:05 am

  Nechápu vonrammsteine otázku? Vždyť komunismus a liberalismus jsou pouhými „mladšími bratříčky“ židokřesťanství. Vychází od lidí stejného původu, mají stejné cíle.

 3. Červen 26, 2011 11:11 pm

  Předpokládám, že byste ve svém svatém rozhořčení podpořili reciproční iniciativu, která by poukazovala na komunistickou a liberalistickou destrukci křesťanských svatých míst. Nebo se mýlím?

  • princip permalink
   Červen 27, 2011 7:44 am

   Pokud vím, tak křesťané se pohanům rozhodně nechystají pomáhat…..a předpokládám, že pohané by takovou pomoc určitě nevyhledávali, spíše naopak. Tak jakápak reciprocita ?

  • Vladislav permalink
   Červen 28, 2011 9:22 am

   Komunismus a liberalismus si řešte sami, v rámci svého židokřesťanského koutku. Co jste si vzájemně nadrobili, to si snězte. Podobně si řešte islámský radikalismus – nejdřív jste sem přitáhli vy, jedni z monoteistických nenávistných bratrů, potom „vyvolený národ“, co ho nesnáší 90% ostatních národů (protože mu přece „závidí“ :-), že?) a teď sem míří muslimové – ti třetí.
   To je VÁŠ problém. A víš, co by bylo úplně nejlepší? Kdybyste se sebrali i s vašimi bratry s ručníky na hlavách a pejzy za ušima a všichni tři svorně odtáhli, odkud jste přišli. Nepřinesli jste sem nic, naprosto nic, co by naši kulturu jakkoliv povzneslo či obohatilo; za to dobré, co sem z Mediterránu přišlo, vděčíme téměř bezezbytku odkazu starého Řecka a Říma.

 4. R.O. permalink
  Červen 13, 2011 4:51 pm

  Jsem viděl v neděli na ČT2 pořad o Řípu. Bylo tam řečeno, že na něm nenašli žádné zbytky hradiště či něčeho podobného, i když to polohou samozřejmě láká. Vysvětlovali to, tak že Říp patřil bohům. Tepve až křesťani si tam vybudovali svatostánek.

 5. Myslič permalink
  Červen 8, 2011 1:00 pm

  Ano. To, že jsme každý z jiné části republiky, je v tomhle výhoda. Každý z nás může mapovat krajinu ve svém okolí a pak dáme dohromady mapu „Velké křížové krádeže“.
  Zrovna tuhle jsem se díval na podrobnou mapu Posázaví. Když jsem si tužkou spojil všeljaké kapličky a kostely, tak to vytváří takovou podobnou sít‘, jako mají třeba v Británii z megalitů (říká se tomu snad „Ley“). To určitě černoprdelníci nevynalezli, spíš to postavili na místech, která pohanům sebrali….

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: