Skip to content

Aktivismus

Červen 8, 2011

Proti egoismu a apatii dnešní doby musíme postavit aktivismus a oddanost našim myšlenkám. Nesmíme se smířit se současným morálním úpadkem společnosti, kdy vše je podřízeno konzumní honbě za hmotnými statky a jakékoliv skutečné duchovno je ignorováno či přímo potlačováno bezcharakterními „ismy“. Přičemž je jedno zda se tyto „ismy“ vydávají za politickou ideologii, agresivní monoteistické náboženství či globalizovanou duševní prázdnotu.

Při své aktivitě se nesmíme bát jít i do kontroverzních témat a prokazovat bojovnost. Bez toho nemáme šanci se prosadit vůči otupělým masám či poblouzněným vyznavačům staronových evangelií vnucovaných nám sdělovacími prostředky ovládanými falešnými proroky, jenž hledají v uchopení mas prostředek pro rozmnožování své moci a bohatství. V žádném případě nesmíme těm co se nám snaží uškodit nastavovat druhou tvář.

Ne každý vyniká v tom či onom. Avšak každý s dostatečnou vůlí a odhodlaností je schopen najít si své „bitevní pole“, kde se může zapojit do našeho tažení za duchovní a morální obrodu. Na naši společné cestě potřebujeme aktivní jednotlivce a ne kavárenské (internetové) povaleče a prudiče, jež dovedou jedině kritizovat a rozvracet.

Pouze silný a pozitivně laděný aktivismus každého jednotlivce může zajistit přežití a rozvoj našich ideálů.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: